AKTUÁLNÍ KURZY

PRO ŽENY, PRO MUŽE
I PRO PÁRY  

 

Umění potěšit muže / pro ženy

 

G-bod: Pramen ženství / pro ženy

 

Jak rozeznít ženu / pro muže

 

Orgasmická žena / pro ženy

 

Rituál intimního spojení / pro páry

 

SEBEMILOVÁNÍ - WORKSHOP/ pro ženy 

 

Sex kouč Frekvence 1

Zeptejte se SEX KOUČE NA ŽIVO každý všední den mezi 22-23 hodinou na radiu Frekvence 1. Volejte nám své dotazy a poslouchejte ON-LINE ZDE.

 

kontakt yoga coaching

Mgr. Julie Poupětová 
yoga, life & sex coach

Julie PoupětováAutorka se kromě vedení veřejných lekcí věnuje individuální jógové terapii  a aktivní podpoře svých klientů v nejrůznějších životních situacích (life coaching). Pro širokou veřejnost pořádá kurzy osobního rozvoje a tréninky stress managementu. Zaměřuje se na všechny složky osobnosti, práci s energií a vnitřní motivaci svých klientů. julie_vize

Jako kouč absolvovala prestižní mezinárodní program TASC (The Art and Science of Coaching) pod vedením Dr. Marylin Atkinskon, prezidentky Ericksson College.  V současné době rovněž studuje program "Yoga of the Sex" pod IASHS (Institut for Advanced Study of Human Sexuality). Jako sex kouč nabízí svým klientům prostor pro rozvoj sexuálních dovedností, sebepoznání a přijetí své sexuální identity (sex koučink ). 

Vedení pohybových aktivit pro dospělé se autorka věnuje od roku 1992  a od roku 2001 vyučuje převážně  jógu a body&mind techniky. Své lekce vede  pro veřejnost v Hit Fitness Flóra a ve Fanatic studiu (aktuální rozvrh hodin). Julie Poupětová vystudovala PřFUK v oboru klinické imunologie a vývojové biologie.

Motto: "Štěstí je aktuální mírou souladu mezi tím, co víte, cítíte a děláte. "

Foto: David Špidlen.optimalizace PageRank.cz

 yoga semináře | life coaching | skype coaching | články

CESTA K JÓZE 

Jóga je pro mě cestou. Poprvé jsem se setkala s tímto cvičením v době, kdy jsem již přes 8 let vyučovala nejrůznější formy aerobních a posilovacích cvičení pro dospělé, stále to však nebylo ono. Daleko víc mě to táhlo k různým balančním cvičením na body ballech a také jsem začala učit pilates, v té době poměrně neznámou metodu na zpevnění trupových svalů. A jak to tak v životě bývá, náhodný rozhovor s kamarádkou mě nasměroval k poměrně náročnému druhu jógy pod vedením lektora, jenž se sám školí v Indii. Netřeba dodávat, že pro mě bylo setkání s Daliborem Štědroňským a ashtanga jógou zásadním krokem na této cestě.  

life_coachingPROŽITKY A SDÍLENÍ

V  průběhu let, kdy se zabývám vedením lekcí jógy, se mnoho z mých klientek a klientů stalo mými blízkými přáteli a komunita, se kterou pravidelně sdílíme cvičení, je pro mě jednou z největších odměn v této profesi. Odtud bylo jen nedaleko k myšlence vytvořit internetové stránky, kde by bylo možné si své prožitky sdělovat i virtuálně. První „yogapage“ stránky byly uvedeny do provozu roku 2003 a nový kabátek v podobě procházky lesem funguje od roku 2006.  Kromě otevřených lekcí pro veřejnost se vzájemně setkáváme i na seminářích, nepravidelných akcích zaměřených tématicky na rozvoj osobnosti ve spojení s cvičením jógy. Pro širokou veřejnost rovněž od roku 2004 publikuji články o józe v časopise o zdravém životním stylu Regena.

INSPIRACE A PRAXE

Ilife_coachingnspiraci pro své lekce a pro to, co mohu ve skutečnosti předat svým klientům, čerpám především ze své jógové praxe, tedy samostatného cvičení, které pro mne stále zůstává jedním z těch zářivých momentů, kdy se mohu ponořit do svého nitra a jednoduše vnímat, že jsem. Kromě vlastní praxe je pro mě zdrojem podnětů i pravidelný individuální koučink klientů, kterému se věnuji od roku 2007 a jehož holistické pojetí, moderní psychologické postupy a celková filosofie mají k józe velmi blízko.   


 yoga semináře | life coaching | skype coaching | články